Prečo pracovať pre VINCI Energies

Naši zamestnanci sú základom nášho úspechu. Vďaka im, ich talentu a dovednosťam, VINCI Energies dosahuje vyššie ...

reasons_for_working_at_vinci_energies

Naši zamestnanci sú kľúčoví pre úspech skupiny – najlepšie reprezentujú skupinu v teréne pred klientmi a implementujú naše stratégie. Z týchto dôvodov sú našimi najlepšími aktívami pre spoločný pokrok vpred. Preto nám vaše iniciatívy, projekty a odhodlanie uspokojiť požiadavky našich klientov a rozvíjať naše podnikanie umožňujú pokračovať v úspešnej realizácii našich mnohých projektov. Prečo by vás mala zaujímať práca v skupine VINCI Energies a prečo by ste mali byť stelesnením ducha, ktorým sa odlišujeme od iných spoločností?

Pretože rozvíjame vašu podnikavosť

Preberanie iniciatívy, hodnotenie rizík, presná predstava o úspechu a jeho dosiahnutí… Kultúra skupiny VINCI Energies je založená na zmysle pre zodpovednosť a dôvere v naše tímy. Veríme v našich zamestnancov a ich nápady. Pridajte sa k nám a spoločne budujme budúcnosť.

Pretože naša rôznorodosť je výhodou

Hľadáme motivovaných zamestnancov oboch pohlaví, ktorí budú zdieľať naše nadšenie pre to, čo robíme, bez ohľadu na ich osobný profil. Ponúkame im rovnaké príležitosti, prístup k školeniu a možnosti kariérneho postupu. Našou silnou stránkou je spoločná túžba dosiahnuť úspech. Pridajte sa k skupine, ktorá je hrdá na svoje ľudské zdroje.

Pretože vám pomôžeme rozvíjať vaše schopnosti

Investujeme do rozvoja schopností našich talentovaných zamestnancov – ponúkame prispôsobené vedenie, školenia, interné kariérne príležitosti… Vytvárame prostredie, ktoré vám umožní zlepšovať vaše schopnosti, bez ohľadu na profesné pozadie. Naplnenie vášho potenciálu nás robí silnejšími.

Pretože …

Skutočný úspech je ten, ktorý zdieľate.

Xavier Hullard gen. riaditel´ VINCI, Reuil-Malmaison, FRANCE

reasons_for_working_at_vinci_energies2

Rastieme zároveň s prijímaním nového talentu, integrovaním nových technológií a rozvojom rôznych prístupov. Zhromažďovanie vedomostí pre nás predstavuje jasný zdroj – podporujeme otvorené výmeny a nadväzovanie kontaktov. Spolupráca medzi jednotlivými obchodnými jednotkami a tímami, najmä prostredníctvom sietí, predstavuje súčasť našej každodennej práce. Zdieľame prostriedky, know-how aj činnosti. Práca v skupine VINCI Energies je prácou v skupine, kde sa ľudia učia jeden od druhého.

Pridajte sa k skupine VINCI Energies. Zobrazte si naše praktikantské a učňovské programy a pracovné ponuky.